FANDOM


Ten artykuł skupia się na interakcjach pomiędzy Cameronem i Lightningiem.

PrzeglądEdit

Cameron i Lightning na początku sezonu nie mają zbyt wielu interakcji z powodu bycia w przeciwnych drużynach. Po rozłączeniu drużyn w Grand Chef Auto, Cameron i Lightning wspólnie jednoczą się przeciwko Jo. Jednak w Jedz, wymiotuj i bądź ostrożny, Cameron przypadkowo kradnie zwycięstwo Lightningowi rozpoczynając z nim konflikt.

Odcinki sugerujące konfliktEdit

Totalna Porażka: Zemsta WyspyEdit

Większe! Gorsze! Brutalniejsze!Edit

Cameron jest lekko zezłoszczony, gdy Lightning nazywa go dziewczynką.

Jedz, wymiotuj i bądź ostrożnyEdit

TDRI EPW (9)

Cameron przypadkowo kradnie zwycięstwo Lightningowi rozpoczynając z nim konflikt.

Cameron proponuje Lightningowi sojusz wraz z nim i Zoey, by wyeliminować Scotta. Lightning głośno krzyczy "Tak" co bardzo cieszy Camerona, jednak okazuje się, że Lightning tak naprawdę nie słuchał, bo był zajęty grą w koszykówkę. Gdy Cameron traci oddech i nie może dalej biec. Wtedy prosi Lightninga, by zgodnie z umową zaniósł go do mety, ale Lightning nie zgadza się. Mimo to Cameron wskakuje mu na plecy o czym Lightning nie wie. Lightning dobiega pod maszt pierwszy i już zaczyna się cieszyć. Przypadkowo, Cameron na plecach Lightninga uderza głową o maszt wygrywając nietykalność. Podczas ceremonii eliminacji, Lightning jest zły na Camerona za przypadkową kradzież nietykalności i ślubuje zemstę w konfesjonale.

Polujący Franken-lasEdit

1209

Lightning je kukłę Camerona, by go zastraszyć.

Rano Lightning ćwiczy uderzenia na swoim manekinie Camerona. Cameron widząc to ze swojego śpiwora jest przerażony. Potem na stołówce, Cameron tłumaczy Zoey swój problem, a wtedy ta radzi mu, by odszukał w sobie wewnętrznego wojownika, tak jak ona to zrobiła. Cameron jednak i tak obawia się Lightninga mówiąc, że na pewno pożre on go żywcem. Za jego plecami, Lightning rzeczywiście gryzie manekina Camerona wprawiając go w strach. W konfesjonale, Cameron cieszy się, że Zoey chroni go przed Lightningiem. Gdy jest przedstawiane wyzwanie, Cameron z przerażeniem zdaje sobie sprawę, że ta roślina je mięso. Lightning naśmiewa się wtedy z Camerona mówiąc, że jest bezpieczny, gdyż jest "patyczakiem". W odwecie Cameron naśmiewa się też z Lightninga. W końcu Lightning próbuje uderzyć Camerona, ale Zoey zatrzymuje go swoją pięścią, broniąc Camerona. Później, gdy Lightning widzi uwięzionych w Larry'm Camerona i Zoey, nie pomaga im, tylko zabiera kwiat, by wygrać. Na koniec odcinka, gdy Cameron i Zoey rozmawiają, Lightning podchodzi i zaczyna naśmiewać się z nich wierszem. Podczas ceremonii eliminacji, Cameron poddaje się myśląc, że Lightning na pewno wyeliminuje go. Jednak Lightning wyeliminowuje Zoey, by zemścić się na Cameronie w finale. Na koniec widzimy jak Lightning grozi Cameronowi w Porcie Wstydu.

Odcinki sugerujące przyjaźńEdit

Totalna Porażka: Zemsta WyspyEdit

Większe! Gorsze! Brutalniejsze!Edit

Lightning ratuje z wody topiącego się Camerona.

W górę, w górę i uciekam moim żałosnym balonemEdit

Gdy zadanie rozpoczyna się, do Camerona podbiega Lightning i prosi o pomoc Camerona. Cameron chętnie pomaga, jednak Jo zabiera Camerona dla siebie. Potem, gdy Jo każe Cameronowi sabotować pracę Lightninga, ten nie chce tego zrobić. Jednak ostatecznie zostaje zmuszony przez Jo. Później, Jo każe Cameronowi się osłaniać i ten robi to. Wtem podlatuje do niego Lightning i mówi mu, że Jo jest oszukańcza i maszynka do dymu powinna być jego. Wtedy Cameron zdaje sobie sprawę, że został wykorzystany. Ostatecznie, Cameron i Lightning wspólnie wyeliminowują Jo.

Jedz, wymiotuj i bądź ostrożnyEdit

Cameron w lesie wymiotuje, gdy podbiega blisko niego Lightning. Lightning kilkakrotnie próbuje zdjąć obrożę, ale za każdym razem obroża razi go prądem. Więc Lightning zawiera układ z Cameronem. Cameron ma pomóc mu zdjąć obrożę, a wtedy Lightning pomoże mu dojść do mety. Cameron zgadza się i za pomocą swojego zegarka wytwarza impuls, który zdejmuje obroże z szyi Camerona i Lightninga. Za namową Camerona, przyczepiają oni obroże do ogona zmutowanego szopa.