FANDOM


Dakota
HQDakota
Płeć Żeńska
Kolor włosów Blond
Kolor oczu Zielony
Związek Sam
Rodzina Ojciec
Przyjaciele Sam
Wrogowie Anna Maria, Scott, Staci, Chris McLean
Talent Pozowanie

Dakota Milton jest uczestniczką Totalna Porażka: Zemsta Wyspy w drużynie Toksyczne Szczury. Po jej eliminacji w Prawda albo laser rekina, powraca w Lód, lód dziecino jako stażystka bez możliwości wygrania pieniędzy. Jednak w odcinku Kopalnia jest kiepskim miejscem na odpady, Chris z powrotem umieszcza ją w programie w drużynie Zmutowane Larwy.

PrzeglądEdit

Totalna Porażka: Zemsta WyspyEdit

Dakota po raz pierwszy pojawia się w Większe! Gorsze! Brutalniejsze!. Próbuje powiedzieć że to ona wygra program, ale Chris jej przerywa przedstawiając Annę Marię. Zezłoszczona Dakota popycha Annę Marię, a w zemście ta pryska jej lakierem do włosów. Po tym jak Chris wysadza statek, Dakota nie płynie sama, ale dryfuje na pontonie w pobliżu paparazzi, którzy cały czas robią jej zdjęcia. Widząc tą sytuację Chris każe Chefowi umieścić bombe na łodzi paparazzich i wysadza łódź. Później Dakota zostaje umieszczona w drużynie Toksyczne Szczury. Gdy z krzaków wychodzi zmutowana wiewiórka, Dakota zbliża się do niej i mówi że chciałaby taką, lecz po chwili wiewiórka straszy Dakotę głośnym rykiem i laserami z oczu. Wtedy Dakota wskakuje Samowi na ręce. Dakota nie uczestniczy w pierwszym wyzwaniu, tylko pozuje paparazzi, aż Chris zwala na paparazzich drzewo. B przyprowadza Dakotę i zostaje ona przez niego wystrzelona na szczyt wieży z członków zespołu. Dakota przepiłowuje linę ściągając totem drużyny na ziemie. Chociaż Toksyczne Szczury przybywają pod domki pierwsze, to jednak ostatecznie przegrywają gdy ich domek zostaje wysadzony. Dakota tak jak inni członkowie Toksycznych Szczurów była zirytowana kłamstwami Staci i prawdopodobnie głosowała na nią tej nocy. Sama natomiast pozostaje bezpiecznie w konkurencji.

W Prawda albo laser rekina Dakota rano jest zdenerwowana, że nie może spać gdyż Dawn rozmawia z ptakiem. W rezultacie Dawn wyczytuje aurę Dakoty zaskakując ją. Jest również niezadowolona gdy Chris wcześniej rozpoczyna zadanie i protestuje mówiąc, że potrzebuje snu dla urody. Wtedy Sam próbuje ją skomplementować, ale staje się przerażony widząc worki pod oczami Dakoty. Przed pierwszym wyzwaniem Chris konfiskuje komórkę Dakoty ku jej niezadowoleniu, jednak jak się później okazuje Dakota ma drugą komórkę zapasową, która zostaje zamoczona gdy Chris obniża zespoły do wody. Przed drugim wyzwaniem Sam po raz kolejny próbuje skomplementować Dakotę, a ona próbuje znaleźć jakiś komplement o nim, jednak nie udaje jej się to. W drugim wyzwaniu Dakota ma zmierzyć się z Cameronem w "Wielkim Szlemie". Za pierwszym razem nie udaje jej się to i zaczyna krzyczeć gdy wpada do błota. Podczas drugiej próby wykonania zadania, pojawiają się papparazzi i rozpraszają Dakotę, co pozwala Cameronowi wygrać wyzwanie dla Zmutowanych Larw. Podczas ceremonii eliminacji Dakota jest w dwóch ostatnich z B. Jednak ostatecznie to B dostaje piankę a Dakota zostaje wyeliminowana. Gdy wsiada do Miotacza Wstydu, Chris pyta ją czy chciałaby coś powiedzieć przed odejściem. Jednak gdy Dakota zaczyna mówić, Chris wystrzeliwuje ją poza wyspę.

W Lód, lód dziecino Dakota pojawia się na ceremonii eliminacji Toksycznych Szczurów przylatując na paralotni i ląduje na Samie. Oboje witają się i Dakota zaczyna prosić Chrisa by pozwolił jej zostać, by mogła "wyrobić sobie twarz" w telewizji. Chris na początku nie zgadza się, ale ostatecznie po telefonie jej ojca, Dakota zostaje przyjęta do programu jako stażystka, ku jej niezadowoleniu.

W Schwytani straceńcy Dakota w nocy budzi obozowiczów dzwoniąc w klakson z rozkazu Chrisa. Przez ten klakson, Dakota później nie może nic usłyszeć i Sam krzyczy jej do ucha. Później w odcinku, Dakota wylewa stary olej do grobu nie wiedząc że jest w tym grobie Sam. Dakota wtedy przeprasza go. Olej zaczyna wabić zmutowane larwy do grobu i zaczynają one gryźć Sama. Wtedy Dakota odkrywa w sobie współczucie wobec Sama co jej się nie podoba i odchodzi, zamiast pomóc Samowi. Na koniec Chris dla własnej uciechy wystrzeliwuje Dakotę Miotaczem Wstydu dając jej zepsute koło ratunkowe jako możliwość powrotu na wyspę.

W Ahoj, załogo! Dakota pojawia się na łódce wraz z Bridgette. Chris rzuca Dakocie wiadro z resztkami z poprzedniego sezonu. To przyciąga rekina, który odgryza pół łodzi, a wtedy Dakota przysuwa się do Bridgette. Potem Dakota widziana jest jak wraz z Bridgette wpływają łódką na jedną z boi. Dakota zostaje wtedy wystrzelona aż do latarni, a tam atakuje ją Kieł. Potem widzimy jak Dakota broni się przed rekinem używając wiadra, aż zabiera je płynący łodzią Scott.

W Uciekający model Dakota sprząta odpady. Nagle do Dakoty przychodzi Sam. Wita się z nią i pyta o radę w sprawie mody. Dakota jest zdumiona, że ktoś prosi ją po raz pierwszy w życiu o radę i chętnie pomaga. Mówi ona Samowi że modne są paseczki. Wtedy szczęśliwy Sam dziękuje Dakocie, nazywając ją "aniołem". Wtedy Dakota rumieni się. Podczas pokazu mody, jest zła, gdy papparazzi fotografują Sasquatchanakwę zamiast niej. Jest również na Wyspie Kości, gdzie kibicuje, gdy Sam próbuje uratować Lindsay. Gdy Sam zostaje wyeliminowany, Dakota przychodzi do niego i mówi że będzie za nim tęsknić, a następnie daje mu kartkę ze swoim numerem telefonu. Sam wtedy mów, że zdobył dziewczynę swoich snów, jednak wtedy zostaje wystrzelony poza wyspę i karta z numerem Dakoty wypada mu z rąk.

W odcinku Kopalnia jest kiepskim miejscem na odpady okazuje się, że Chris wysłał Dakotę do kopalni toksycznych odpadów na 40 minut. Jednak z powodu toksyczności w kopalni, Dakota traci wszystkie włosy. Wtedy jest wściekła na Chrisa. Na koniec Chris przywraca ją do gry przydzielając ją do drużyny Zmutowane Larwy.

W odcinku Wyspa skarbów Dr McLeana, w konfesjonale Dakota mówi, że nie tak wyobrażała sobie powrót do programu. Stwierdza, że musi odłożyć wygląd na później i zająć się zdobywaniem przyjaciół. Dakota żałuje że nie ma już Sama, bo był on jej tak oddany i teraz została jej tylko Zoey. Po jego przybyciu, Dakota próbuje zirytować Chrisa pytając ile razy dzwonił dziś do swojej mamusi. W tym czasie Dakota zaczyna w bardzo szybkim tempie rosnąć. Wszyscy są przerażeni tym, co dzieje się z Dakotą. Wtedy Dakocie zaczynają rosnąć na głowie zielone włosy. Nie widząc jak wygląda, Dakota jest zadowolona. Cameron w konfesjonale stwierdza, że to toksyczne odpady z kopalni spowodowały genetyczne zmiany. W czasie pierwszego wyzwania, wściekła Dakota i ze złości wyrywa i wyrzuca znak. Zoey zaczyna się bać Dakoty, więc ta przeprasza Zoey i chce się do niej przytulić. Zoey w konfesjonale cieszy się, że Dakota chce jej pomocy, ale obawia się jednocześnie o swoje zdrowie. Zoey próbuje wytłumaczyć drużynie, że Dakota nie zrobiła tego celowo, wtedy Dakota chwali Zoey mówiąc, że jest dobrą kumpelą, ale jednocześnie mówi jej że jej fryzura jest do kitu. Zoey pociesza Dakotę. Zoey podaje Dakotę chusteczkę, ale ogromne gluty Dakoty obsmarkują głowę Zoey. Później, Zoey chwali Dakotę za uratowanie ich od rekina. Na bagnach, Dakota niesie w rękach Zoey, aż Scott wspomina, że Samowi pewnie brakuje już powietrza. Dakota staje się nerwowa i puszcza Zoey. Gdy zmutowany krokodyl zaczyna atakować, Dakota przychodzi Zoey z pomocą i uderza krokodyla. Potem Dakota pojawia się, gdy Jo znajduje skrzynię. Popycha ona Jo i rozwala skrzynie. Wyrzuca Gwen na bok i ratuje ukochanego Sama. W konfesjonale Sam mówi, że dziewczyna jego snów stała się jeszcze bardziej niesamowita. Podczas ceremonii eliminacji Dakota pyta Sama czy on nadal ją lubi i Sam odpowiada, że zawsze ją lubił, a teraz jeszcze bardziej i zaczynają obściskiwać się ku przerażeniu pozostałych zawodników. Ponieważ Scott ma Oryginalną Głowę Chrisa McLeana, to Dakota zostaje wyeliminowana z wyspy. Jednak Dakota nie przejmuje się eliminacją całując się cały czas z Samem. Na koniec Dakota i Sam zostają wystrzeleni z wyspy. Ciekawostka jest taka żęe imię dakota występuje w msp