FANDOM


Ten artykuł skupia się na interakcjach między Dakotą i Samem.

PrzeglądEdit

Od początku Totalnej Porażki: Zemsty Wyspy, oboje zdają się tworzyć przyjaźń, nawet gdy Dakota stała się stażystką, oboje nadal się przyjaźnią i rozwijają ku sobie sympatię. W końcu ich miłość kwitnie, gdy Dakota daje Samowi swój numer telefonu. Ich związek został przypieczętowany w odcinku Wyspa skarbów Dr McLeana gdy zaczynają oni romantyczny związek.

Totalna Porażka: Zemsta WyspyEdit

Większe! Gorsze! Brutalniejsze!Edit

Gdy zmutowana wiewiórka przeraża Dakotę, skacze ona w ręce Sama.

Prawda albo laser rekinaEdit

Gdy Chris przedstawia wyzwanie, Dakota mówi że potrzebuje snu dla urody. Sam próbuje skomplementować Dakotę, ale staje się przerażony widząc jej wygląd bez okularów. Niezgrabnie przeprasza ją za to później mówiąc że ma ona ładne nozdrza. Dakota próbuje odwdzięczyć się i skomplementować Sama, jednak nie może wymyślić dla niego komplementu. W czasie drogi na drugie wyzwanie, Sam i Dakota rozmawiają o swoich zainteresowaniach gadżetami elektronicznymi. W czasie drugiego wyzwania, Sam próbuje przekazać szczura Dakocie, ale ta nie reaguje. Przez to szczur ucieka i Sam musi go gonić. Gdy w końcu Sam przynosi Dakocie szczura, ona brzydzi się go wziąć. W czasie drużynowej narady, gdy Dawn i Scott mówią, że trzeba wyeliminować Dakotę, Sam próbuje ją bronić mówiąc że to "laseczka". Później Sam ubolewa nad eliminacją Dakoty w konfesjonale z powodu jego zauroczenia nią.

Lód, lód dziecinoEdit

Podczas ceremonii eliminacji Toksycznych Szczurów, Dakota przylatuje na paralotni i ląduje na Samie, a wtedy oboje witają się ze sobą.

Schwytani straceńcyEdit

Gdy Dakota w nocy budzi wszystkich z rozkazu Chrisa, Sam wita się z nią, lecz ta
Finders Creepers (6)

"Słyszysz mnie Dakota!?

nie słyszy. Później nie słyszy także co mówi Chris, więc Sam krzyczy jej do ucha. Gdy Sam wpada do nagrobka, Dakota przypadkowo wylewa na niego olej z rozkazu Chrisa. Sam wita się z Dakotą i Dakota przeprasza Sama. Gdy do nagrobka zostają zwabione olejem zmutowane larwy i zaczynają gryźć Sama, Dakota orientuje się, że nagle odkryła w sobie współczucie. To uczucie nie podoba jej się i odchodzi po prostu zamiast pomóc Samowi.

Uciekający modelEdit

Sam idzie po pomoc do Dakoty w kwestii mody. Dakota jest zdumiona, że ktoś prosi ją po raz pierwszy w życiu o radę i chętnie pomaga. Mówi ona Samowi że modne są paseczki. Wtedy szczęśliwy Sam dziękuje Dakocie, nazywając ją "aniołem". Wtedy Dakota rumieni się. Na Wyspie Kości, Dakota kibicuje Samowi, gdy ten idzie uratować Lindsay. Po jego eliminacji, Dakota przychodzi do Sam i kładzie swoje dłonie na dłoniach Sama. Dakota mówi, że będzie tęsknić za Samem i daje mu kartkę ze swoim numerem telefonu. Sam oświadcza że zdobył serce dziewczyny swoich snów, a wtedy zostaje wystrzelony poza wyspę upuszczając kartkę z numerem Dakoty.

Wyspa skarbów Dr McLeanaEdit

Na początku odcinka, w konfesjonale, Dakota żałuje że nie ma już Sama, bo był on jej tak oddany i teraz została jej tylko Zoey. Gdy Chris ujawnia, że zakopał Sama pod ziemią razem z Gwen, Dakota staje się jeszcze bardziej wściekła na Chrisa i jeszcze bardziej mutuje. Gdy Scott wspomina, że Samowi pewnie
The Treasure Island of Dr. McLean (60)

Dakota i Sam obściskują się oficjalnie rozpoczynając swój związek.

brakuje już powietrza. Dakota staje się nerwowa. Na koniec, gdy Jo znajduje skrzynię ze skarbem. Dakota popycha Jo i rozwala skrzynie. Wyrzuca Gwen na bok i ratuje ukochanego Sama. W konfesjonale Sam mówi, że dziewczyna jego snów stała się jeszcze bardziej niesamowita. Podczas ceremonii eliminacji Dakota pyta Sama czy on nadal ją lubi i Sam odpowiada, że zawsze ją lubił, a teraz jeszcze bardziej i zaczynają obściskiwać się ku przerażeniu pozostałych zawodników. Ostatecznie, mimo że Dakota została wyeliminowana, nie przejmuje się eliminacją całując się cały czas z Samem. Na koniec Dakota i Sam zostają wystrzeleni z wyspy.