FANDOM


Jo
NewJoHQ
Płeć żeńska
Kolor włosów ciemny blond
Kolor oczu niebieskie

Jo jest uczestnikiem Totalna Porażka: Zemsta Wyspy jako członek drużyny Zmutowane Larwy. Jednak w odcinku Uciekający model zmienia drużyny i staje się członkiem drużyny Toksyczne Szczury. Jo dostała się również do Total Drama All Stars, gdzie rywalizuje w drużynie Złośliwych Sępów. Zakochana w Bricku z wzajemnością. 

PrzeglądEdit

Totalna Porażka: Zemsta WyspyEdit

Jo po raz pierwszy pojawia się w Większe! Gorsze! Brutalniejsze!. Grozi ona Scottowi aby nie wchodził jej w drogę. Gdy Chris wysadza statek, Jo bardzo szybko płynie i dociera na wyspę druga (po Dawn). W czasie wyścigu do mety, Jo przybiega pierwsza i przeprasza Lightninga że przegrał z dziewczyną, ale ten zaprzecza. Jo zostaje umieszczona w drużynie Zmutowane Larwy. Po tym jak Chef spada z trampoliny i rzuca w Lightninga piłą, Jo śmieje się z Chefa i Lightninga, a wtedy Chef rzuca w Jo trampoliną. W czasie wyzwania, Jo próbuje skoczyć na trampolinę, ale odbija się i ląduje w jeziorze. Mimo że Zmutowane Larwy docierają pod domki jako drudzy, wygrywają wyzwanie i chronią się od eliminacji.

W Prawda albo laser rekina Jo rano mierzy się z Brickiem kto jest bardziej wysportowany. Chwali go, jednak w konfesjonale wyznaje że robi to tylko po to, by wyeliminować. Podczas drogi do pierwszego wyzwania, Jo nazywa Camerona słabeuszem i twierdzi że on na pewno nie wygra Totalnej Porażki. Podczas pierwszego wyzwania Jo namawia Brick'a by zgłosił się gdy widzi że to on jest sprawcą kompromitującego wydarzenia. Gdy Mike stara się uciec od wyzwania, Jo uderza go i zatrzymuje. Podczas drugiego wyzwania Jo dobrze sobie radzi w czasie "toru kuli do burzenia". Ostatecznie dzięki zwycięstwu Camerona, Zmutowane Larwy wygrywają i chronią się od eliminacji.

W Lód, lód dziecino Jo na stołówce rywalizuje z Brickiem w tym, kto szybciej je. Z powodu pośpiechu Brick połyka łyżkę i Jo "pomaga mu" uderzając go mocno z plecy, aż ten wypluwa łyżkę. Podczas pierwszego wyzwania, Jo rozmawia z Brickiem o wspinaczce i mówi, że wspina się od wczesnego dzieciństwa. Brick stara się jej zaimponować przemieszczeniem biodra, ale nie udaje mu się to i skręca on rękę. Jo dociera na górę pierwsza, unikając rzucanych przez Chefa kostek lodu, jednak ostatecznie Zmutowane Larwy przegrywają wyzwanie, gdy okazuje się, że cała drużyna musi dotrzeć na szczyt, by wygrać. W czasie drugiego wyzwanie, Jo pojedynkuje się z Brickiem na kciuki, bu ustalić kto ma być kapitanem drużyny. Jo wygrywa i zostaje kapitanem. Każe ona Brickowi, Zoey i Annie Marii iść po flagę. Jednak Anna Maria nie wykonuje polecenia bojąc się o zniszczenie fryzury. Zezłoszczona Jo wyrzuca lakier do włosów Anny Marii poza fort i wtedy Anna Maria zaczyna brać udział w wyzwaniu. Gdy fort Zmutowanych Larwy zaczyna topnieć, Jo każe Mike'owi zmienić się w Svetlanę. Ostatecznie przez sabotaż Scotta, Zmutowane Larwy wygrywają wyzwanie i chronią się od eliminacji.

W Schwytani straceńcy Jo praktycznie obejmuje rolę lidera Zmutowanych Larw. Nakazuje im zostawić wskazówkę, gdyż mówi że ma pomysł. Każe wszystkim ukryć się za krzakiem i szpiegować Toksyczne Szczury. Gdy docierają do kolejnej wskazówki, Jo proponuje wykorzystać najbardziej zbędnego zawodnika i rzuca Camerona w drzewo, gdzie ten znajduje klucz. Gdy Zoey zostaje porwana, Jo każe innym się nie przejmować, tylko iść dalej. Gdy drużyna dociera do następnej wskazówki, Jo wysyła Camerona po następną wskazówkę. Po tym jak Brick wpada do trumny, Jo pomaga mu się z niej wydostać, a następnie uderza go kilkakrotnie w twarz by wziął się w garść. Gdy są już przed jaskinią, Jo każe Cameronowi by robił to co ona i nie szedł szukać pozostałych, mimo to on i tak jej nie słucha i Jo zostaje sama. W jaskini przy szkielecie znajduje kolejną wskazówkę. Odczytuje ją i wtedy zostaje oplątana i porwana przez pająka. Później gdy Brick jest już uwolniony, Jo każe mu nie ratować jej i innych, tylko dalej realizować wyzwanie. Brick robi tak jak Jo mu każe, ale ostatecznie i tak Zmutowane Larwy przegrywają wyzwanie i odbywają pierwszą ceremonię eliminacji. Jednak Chris nie wyeliminowuje nikogo, ale przenosi Bricka do innego zespołu.

W Ahoj, załogo! Jo rano śmieje się z Bricka i mówi że na pewno dziś jej drużyna wygra, na co Brick protestuje i mówi że stracili najlepszego zawodnika. Jo mówi mu że nie potrzebują go, bo mają ją. Podczas pierwszego wyzwania, Jo ogłasza swojej drużynie, że to ona zanurkuje po narty. Pod wodą Jo zmierza prosto do nart, lecz nagle uderza w nią Brick wygrywając pierwsze wyzwanie. Podczas drugiego wyzwania, Jo ma za zadanie strzelać z mewowego działka. Po tym jak ponton Zmutowanych Larw się rozbija, Jo rzuca Camerona w powietrze, by zdobył dla nich wygraną. To działa, lecz Cameron zostaje ranny, wtedy Jo gratuluje mu. Zmutowane Larwy ostatecznie wygrywają wyzwanie chroniąc się od eliminacji.

W Uciekający model rano, gdy Anna Maria i Zoey gadają o włosach, Jo mówi że ma w nosie całą tą pielęgnację i używa maszynki elektrycznej obrzydzając Annę Marię i Zoey. Gdy Chris ogłasza wyzwanie, Jo stwierdza że moda to strata czasu, wtedy Anna Maria komentuje jej ubiór, ale Jo mówi że nikt nie ma wątpliwości że jest ona dziewczyną. Lightning jednak nadal myli Jo nazywając ją chłopakiem. W czasie szukania w lesie modela, Jo wraz z Cameronem ucieka przez rybo-ropuchą. Jo chwali pomysł Camerona, by wziąć larwę jako modela. W czasie drugiego wyzwania, Jo zgłasza się na ochotnika by pójść odwrócić uwagę Sasquatchanakwy. Zoey i Anna Maria malują ją, ale później przeszkadza im Chester. Wszyscy są przerażeni makijażem Jo, a Brick nawet mdleje. Jo idzie na rusztowanie do Sasquatchanakwy. Jednak Sasquatchanakwa wraz z Lindsay śmieją się z Jo. Zezłoszczona Jo uderza Sasquatchanakwę, która spada z rusztowania. Jo wyrywa lusterko Lindsay i patrzy na swój makijaż. Zezłoszczona rzuca w Mike'a beczkami. Ostatecznie Zmutowane Larwy wygrywają i chronią się od eliminacji, jednak zostają i tak zaproszone na ceremonię. Chris mówi że potrzebuje po jednej chętnej osobie z każdej drużyny. Zgłaszają się Jo i Scott. Wtedy Chris ogłasza że ci zawodnicy zmienią drużyny. Brick chce przywitać Jo w jego drużynie i podaje jej rękę. Jo jednak miażdży rękę Bricka i mówi że to będzie jej drużyna. Lightning stwierdza że nadal drużyna pozostaje wyłącznie męska, na co zezłoszczona Jo wkłada Lightningowi palce w oczy.

W Kopalnia jest kiepskim miejscem na odpady Jo w konfesjonale mówi do Chrisa, że nie złamie jej nawet zamianą drużyn oraz cieszy się, że teraz ma damską część domku dla siebie, dzięki czemu może poćwiczyć nago, jak starożytni olimpijczycy. Potem Jo zaczyna znów kłócić się z Brickiem, aż Brick grozi że jeśli Jo nie będzie go słuchać, zostanie wyeliminowana. Następnie Brick wyjaśnia zasady i Jo pozornie zgadza się na nie. W czasie wyzwania, Toksyczne Szczury zostają przysypani przez co Zmutowane Larwy korzystają z windy, a Toksyczne Szczury muszą sobie poradzić inaczej. Brick proponuje zjechać po linach, jednak na dole upuszcza on słój ze świetlikami. Lightning i Jo zostawiają Bricka i idą złapać świetliki z powrotem do słoja. Jo każe Lightningowi by zapędził je w jej stronę. W końcu Jo łapie je w słoju na głowie Lightninga. Później, gdy Jo tłumaczy Lightningowi, że ukąszenia świetlików nie są groźne, ich czujniki zmieniają kolor na pomarańczowy. Wtedy przerażona Jo ujawnia, że nigdy nie całowała chłopaka. Lightning nadal nie wiedząc, że Jo to dziewczyna, dziwi się temu, ale mówi że nie osądza. Potem Jo próbuje przekonać go, że Brick za bardzo się rządzi i będzie chciał wyeliminować Lightninga przy najbliższej okazji. Wtedy Lightning proponuje by zawarli męski sojusz, by go wyeliminować. Jo zgadza się i oboje podają sobie rękę. Na koniec, Lightning, Jo i Brick zostają porwani przez świstaki i uwięzieni. Aby ich ratować, Jo wypuszcza ze słoja świetliki, które atakują świstaki i w ten sposób uwalniają one Jo, Lightninga i Bricka. Ostatecznie jednak Toksyczne Szczury przegrywają wyzwanie i muszą odbyć kolejną ceremonię eliminacji. Jednak Jo dostaje piankę i pozostaje w programie, natomiast zgodnie z sojuszem, Brick zostaje wyeliminowany.

W odcinku Wyspa skarbów Dr McLeana, gdy Lightning jeszcze śpi śniąc o wygranej w SuperBowl, Jo wkopuje go do wody, by go obudzić. W czasie pierwszego wyzwania, Jo wyrywa z tratwy znak drużyny i każe Lightningowi wiosłować. Lightning na początku nie zgadza się, by Jo nim rządziła, ale po chwili Jo przekonuje go mówiąc, że dzięki temu będzie kapitanem drużyny wioślarskiej. Nagle na drodze Szczurów pojawia się gigantyczna ośmiornica. Zaczyna ona atakować Lightinga i Jo. Jo próbuje się bronić uderzając znakiem, ale zamiast w ośmiornicę, uderza w Lightinga. Później zostają oni uwolnieni, gdy Kieł uderza w ośmiornice. Więc Jo i Lighting zaczynają szybko płynąć do brzegu o własnych siłach. Ostatecznie Toksyczne Szczury przegrywają pierwsze wyzwanie i muszą nosić "pasy kary". Gdy docierają na bagna, Jo chce iść tam gdzie wskazuje strzałka, ale Lightning ma wątpliwości. Jednak Jo przekonuje go mówiąc, że ten kto znajdzie skarb, zostanie kapitanem drużyny. Gdy Jo dociera na wyznaczone miejsce, wykrywacz metalu na czubku głowy Lightninga zaczyna piszczeć. Pod kamieniem, Jo znajduje dwa klucze i dzięki nim odpina pasy kary, a drugi okazuje się być do skrzyni ze skarbem. W tym momencie słychać krzyki Gwen spod ziemi i Jo zaczyna kopać. Gdy Jo już dociera do skrzyni, helikopterem przylatują Chris i Chef. Chris ogłasza, że dzisiaj zwyciężają Toksyczne Szczury.

W Grand Chef Auto, Jo podoba się pomysł ze scaleniem drużyn, ale postanawia ona zachować jeszcze przy sobie Lightninga stwierdzając, że był użyteczny. Podczas pierwszego wyzwania, gdy Jo zagląda do szafek, nagle ogromny zmutowany karaluch zatrzaskuje się na twarzy Jo. W końcu Jo zostaje uwolniona od karalucha dzięki Lightningowi. Ostatecznie, Jo znajduje swój klucz w kuble na śmieci. W czasie drugiego wyzwania, Jo i Lightning szybko trafiają w ślepy zaułek, a następnie zostają zamknięci przez Chefa do więziennej klatki, której pilnuje Kieł. W klatce, Jo i Lightning zaczynają się kłócić. W końcu Jo każe Lightningowi wygiąć pręty, natomiast Kłem zajmie się ona. Jednak, gdy Lightningowi udaje się wygiąć pręty, Jo popycha go do Kła, a sama odjeżdża gokartem. Gdy Jo dociera do pierwszego punktu, jest zdziwiona widząc jeszcze Camerona i przypomina mu, że zadanie polega na wyścigu, a nie na malowaniu. Później, gdy Jo jedzie gokartem, nagle czuje testosteron. Okazuje się, że to Lightning z Kłem, który specjalnie potrąca Jo w zemście. Jo dojeżdża do Mount Chrismore ostatnia i Lightning myśląc, że wygrał chce ją wyeliminować. Jednak okazuje się, że Lightning nie wygrał i Jo zostaje bezpiecznie w programie.

W W górę, w górę i uciekam moim żałosnym balonem, Jo zmusza Camerona do sojuszu z nią. Jo w konfesjonale tłumaczy, że planuje przeciągnąć Camerona przez kilka rund, a następnie pozbyć się go, a w czasie sojuszu wyeliminować Lightninga. W czasie pierwszego wyzwania, Jo wylosowuje balon. Jo pyta Camerona co jest potrzebne do budowy balonu, a następnie każe mu go zbudować. Po chwili do Camerona podbiega Lightning i prosi o pomoc Camerona. Jednak Jo zabiera Camerona dla siebie. Gdy Cameron kończy budowę balonu dla Jo. Wtedy postanawia poszukać części do swojej rakiety, ale Jo zatrzymuje go i każe mu sabotować pracę Lightinga. Cameron próbuje zrzucić złom na Lightninga, ale nie daje rady i wystrzeliwuje się w stertę śmieci. Tam znajduje silnik świetnie pasujący do jego rakiety. Jo czekając na Camerona, dziwi się, że tak długo go nie ma. Wtedy idzie go poszukać. Znajduje go, gdy kończy już on budowę swojej rakiety. Jo zaczyna na niego krzyczeć, a wtedy Cameron uruchamia swoją rakietę i odlatuje. W końcu rakieta rozbija się o stertę gruzu i Chris ogłasza, że Cameron wygrywa, a w nagrodę dostaje maszynę do zasłony dymnej. Jo zabiera nagrodę Camerona dla siebie. W konfesjonale, Cameron przyznaje, że nie czuje się wykorzystywany przez Jo, ale mówi okazuje się, że mówi tak tylko przy Jo. W czasie drugiego wyzwania, w konfesjonale, Jo przyznaje, że Heather to godna jej rywalka, ale nie podobają jej się krótkie spodenki Heather. Jo przygotowuje się do zestrzelenia sterowca, gdy nagle pojawiają się zmutowane, ziejące ogniem kozice. Jo każe im atakować sterowiec Heather i te robią to. Zła Heather zaczyna rzucać nagrodami Gemmie w Jo. Wtedy Jo każe Cameronowi się osłaniać i ten robi to. Wtem podlatuje do niego Lightning i mówi mu, że Jo jest oszukańcza i maszynka do dymu powinna być jego. Cameron zdaje sobie sprawę, że został wykorzystany i aktywuje bombę w maszynie dymnej, którą jak wyjaśnia w konfesjonale, zamontować już wcześniej na wypadek. Przez bombę, balon Jo zostaje spalony i Jo zlatuje na ziemię. W czasie ceremonii eliminacji, Cameron i Lightning głosują na Jo i Jo zostaje wyeliminowana z programu. Staje się zła i nazywa Camerona zdrajcą. Próbuje ona go uderzyć, ale Chef ją zatrzymuje. Wtedy Cameron przyznaje, że nauczył się tego od niej i Jo chwali jego strategię. Jednocześnie nazywa ona Lightninga idiotą, bo nie rozpoznał on, że Jo jest dziewczyną. Gdy Jo siedzi już na Miotaczu Wstydu, Chris pyta ją o słowa na pożegnanie. Jo zaczyna grozić Lightningowi, a wtedy zostaje wystrzelona poza wyspę.