FANDOM


Kieł
Fangoverall
Płeć Męska
Kolor oczu Czarny
Przyjaciele Chris McLean, Lightning
Wrogowie Scott, Dakota, Bridgette, Vito, Cameron
Pierwszy występ Prawda albo laser rekina

Kieł to czterołapy zmutowany rekin zamieszkujący wyspę, pojawiający się w Totalnej Porażce: Zemście Wyspy.

Totalna Porażka: Zemsta WyspyEdit

Kieł po raz pierwszy pojawia się w Prawda albo laser rekina. Podczas wyzwania, gdy zawodnik nie przyzna się do upokarzającej rzeczy, Chris spuszcza pod wodę trybunę, gdzie czeka rekin. Chris wyjaśnia, że ten rekin zmutował z powodu toksycznych odpadów na wyspie i nazywa się Kieł. Gdy Chris spuszcza w czasie wyzwania drużynę Toksyczne Szczury do wody, Kieł zjada Scotta, jednak temu udaje się wydostać wybijając ząb rekinowi co go bardzo rozzłaszcza.

W odcinku Schwytani straceńcy, Kieł pojawia się, gdy Scott otwiera trumnę. Kieł zaczyna gonić Scotta po cmentarzu, aż wpada do grobowca.

W Ahoj, załogo! Kieł pojawia się, gdy Chris rzuca płynącej na łódce z Bridgette, Dakocie resztki z poprzedniego sezonu. Kieł odgrywa łódź, przez co wystraszona Dakota przysuwa się do Bridgette. W czasie drugiego wyzwania, Kieł goni drużynę Zmutowanych Larw i próbuje ich zaatakować, jednak Vito uderza go. Później widzimy jak, Dakota siedząc na latarni, broni się wiadrem z resztkami przed czyhającym Kłem.

W Uciekający model Kieł zastawia na Scotta pułapkę. Scott znajduje w lesie kawałek pizzy owinięty szczurkiem. Widzi jednak czychającego w pobliżu Kła z siekierą i zdaje sobie sprawę, że to podstęp. Głośno komentuje, że poczęstowałby się gdyby na tym kawałku nie było pepperoni. Kieł idzie usunąć pepperoni z pizzy, a wtedy Scott przepiłowuje linę swoim zębem rekina. Kieł zostaje złapany przez linę, a Scott śmiejąc się zabiera kawałek pizzy.

W Wyspa skarbów Dr McLeana, Kieł pojawia się w wodzie, gdy Zmutowane Larwy pchają swoją tratwę na brzeg. Kieł wynurza się zza Scotta i złowieszczo prycha na niego. Przerażony Scott wbiega na tratwę. Kieł skacze na tratwę i szykuje się do ataku, gdy uderza go Dakota. Wtedy Kieł wylatuje uderzając wielką ośmiornicę.

W Grand Chef Auto, Kieł pojawia się pilnując Jo i Lightninga zamkniętych w klatce. Gdy Lightning wygina pręty klatki, Jo i Lightning zostają uwolnieni, ale Jo wpycha Lightninga do Kła, a sama odjeżdża. Kieł zaczyna gryźć Lightninga w tyłek, aż Lightning obiecuje Kłu, że zabierze go do Scotta i Kieł zgadza się. Kieł pomaga Lightningowi przez całe drugie wyzwanie. Na koniec, Kieł skacze i chwyta Scotta, a następnie zaczyna go gryźć. Wtedy Scott pryska w paszczę Kła farbą. Wtedy Kieł wypluwa Scotta ksztusząc się farbą z obrzydzeniem.

W W górę, w górę i uciekam moim żałosnym balonem, rano Scott ucieka przed goniącym go Kłem. W końcu Scott potyka się o kamień i Kieł dogania go. Scott prosi Kła, by szybko go zjadł, gdy nagle nad ich głowami przelatuje sterowiec co odciąga uwagę Kła. Wtedy Scott kopie Kła w krocze i odchodzi. Kieł pojawia się również później, gdy Scott naigrywa się z Zoey, Kieł pojawia się za nim i zaczyna go gonić. Ostatecznie jednak, Kieł wpada w linę od balonu Jo i odlatuje ku uciesze Scotta. Kieł przez cały odcinek leci przywiązany do balonu Jo. Na końcu odcinka, goni on Scotta w wodzie


CiekawostkiEdit

W odcinku Grand Chef Auto nazywa się Klawisz