FANDOM


Mike
NewMikeHQ

Mike jest uczestnikiem Totalna Porażka: Zemsta Wyspy w drużynie Zmutowane Larwy.

PrzeglądEdit

Totalna Porażka: Zemsta WyspyEdit

Mike jest po raz pierwszy widziany gdy przyjeżdża na wyspę w Większe! Gorsze! Brutalniejsze!. Od razu wykazuje pociąg do Zoey. Gdy Chris wysadza statek Mike wraz z Zoey chcą pomóc tonącej Staci. Nie mogą ustalić kto ma ją uratować, aż tonąca Staci łapie głowę Mike'a i ciągnie go pod wodę. Wtedy Zoey ratuje ich oboje. Jest on pierwszym nowym zawodnikiem używającym konfesjonału. Mówi on że Zoey jest bardzo fajna, ale nie wie czy będzie się chciała umówić z kimś takim jak on, bojąc się o swoje osobowości. Gdy wszyscy uczestnicy są już na plaży, Mike patrzy na Zoey z podziwem. Mike trafia do drużyny Zmutowane Larwy. W czasie wyzwania nagle Mike zmienia osobowość na Chestera - zrzędliwego staruszka. Wtedy zaczyna narzekać na nowe czasy i rzuca kamieniem w zmutowaną wiewiórkę co jeszcze bardziej ją rozwściecza. Podczas jazdy totemem z górki, gdy Zoey krzyczy do Mike'a z prośbą o pomoc, Mike z powrotem zmienia osobowość na siebie i pomaga Zoey. Ostatecznie ponieważ Zmutowane Larwy niszczą domek Toksycznych Szczurów, wygrywają wyzwanie chroniąc się od eliminacji.

Svetlana

Mike po raz pierwszy staje się Svetłaną, rosyjską gimnastyczką.

W Prawda albo laser rekina Mike na początku odcinka rozmawia z Chesterem. Podczas spaceru na wyzwanie, Mike rozmawia z Zoey na temat filmów akcji. Mówi jej żartobliwie, że jeśli lubi kickboxing to się z nią ożeni. W czasie wyzwania Mike zgadza się z Anną Marią odmawiając udziału w wyzwaniu, gdyż boi się że wszyscy poznają jego sekret odnośnie osobowości, jednak Jo zatrzymuje Mike'a uderzając go. Wtedy Mike jest pocieszany przez Zoey. W drugiej części wyzwania zadaniem Mike'a jest "karminowa agonia". Gdy Zoey przynosi mu drużynową larwę, oboje mają swoją romantyczną chwilę. Mike zaczyna się denerwować gdy ma wykonać zadanie, ale zmienia się w Svetlanę i z łatwością pokonuje tor przeszkód. Gdy wraca z powrotem do swojej osobowości i Cameron pyta go jak to zrobił, Mike nie wie o co chodzi. Na koniec Zmutowane Larwy wygrywają wyzwanie chroniąc się od eliminacji.

W Lód, lód dziecino Mike na początku odcinka rozmawia z Zoey. Gdy zostaje uderzony łyżką, zmienia się w Chestera i zaczyna marudzić. Nieświadoma jego osobowości, Zoey myśli że to żart ze strony Mike'a. Mike w konfesjonale przyznaje że wielorakie osobowości. Stara się on je okiełznać, ale osobowości nie chcą go słuchać. Gdy szczur w stołówce wszystkich przeraża, Mike zostaje wyrzucony ze stołówki i ląduje na ziemi. Podczas wyzwania z przejęciem flagi, Jo każe Mike'owi zostać w forcie. Potem gdy widzi ona, że fort topnieje, każe Mike'owi zmienić się w Svetlanę, ale ten nie może. Cameronowi jednak udaje się wywołać w Mike'u Svetlanę zapowiadając występ mistrzyni. Svetlana wskakuje do katapulty i ląduje na przeciwnym forcie z rozdartą koszulką. Wtedy Mike'a zmienia się w Vito, który jest brutalny i siłą zdobywa flagę. Próbuje flirtować z Anną Marią i każe się ze sobą bić o flagę. Ostatecznie jednak Zmutowane Larwy wygrywają i chronią się od eliminacji, gdy Scott sabotuje Toksyczne Szczury.

W Schwytani straceńcy Mike zostaje tak jak inni wybudzony przez klakson. Podczas wyzwania w konfesjonale wyznaje że bez przerwy myśli o Zoey kiedy jest sobą. Gdy Zoey zostaje porwana przez pająka, Mike cały czas stara się ją odszukać. W końcu spada z gałęzi i rozrywa koszulkę, a wtedy zmienia się w Vito. Później Vito zaczyna obściskiwać się z Anną Marią. W końcu Anna Maria i Vito wchodzą do jaskini. Anna Maria po raz kolejny tym razem na oczach Zoey całuje Vito motywując go by poszedł po hak. Gdy Vito jest już przy hakach, Zoey zaczyna krzyczeć gdy jest atakowana przez pająka. Wtedy Vito z powrotem zmienia się w Mike'a i postanawia pomóc Zoey. Ostatecznie Mike zmienia się w Svietłanę i ratuje wszystkich. Ostatecznie Zmutowane Larwy przegrywają wyzwanie, ale zamiast eliminacji, Chris przenosi Bricka do Toksycznych Szczurów.

W odcinku Ahoj, załogo! podczas snu Mike'a, jego osobowości rozmawiają ze sobą co niezmiernie interesuje Camerona. Podczas pierwszego wyzwania Mike pompuje wodę do kombinezonu Jo. Wtedy też rozmawia z Zoey o jego pocałunku z Anną Marią. Mike próbuje wytłumaczyć się Zoey, że wchodzi tak głęboko w rolę, że czasem nie wie co robi. Obiecuje też Zoey że nie będzie się tak wczuwał w rolę. Jednak podczas kłótni między Anną Marią i Zoey, upadająca Zoey zdziera z Mike'a koszulkę co zmienia go w Vito, przez co Anna Maria przytula się do niego. Podczas drugiego wyzwania Vito jedzie z Cameronem i Anną Marią na nartach wodnych za pontonem. Gdy Kieł próbuje zaatakować drużynę, Vito uderza go zyskując podziw Anny Marii. Później Cameron podstępem zmienia Mike'a z Vito w Svetłanę, co pomaga drużynie wygrać. Na koniec Zmutowane Larwy wygrywają chroniąc się od eliminacji.

W Uciekający model Mike na początku wraz z Cameronem czeka na wejście do łazienki. Gdy Mike przychodzi na pierwsze wyzwanie, wita się z Zoey i chwali jej fryzurę, ta jednak pyta czy Vito nie woli przypadkiem włosów Anny Marii. W czasie pierwszego wyzwania, Mike próbuje złapać trójoką żabę, jednak ta teleportuje się. W czasie drugiego wyzwania, Mike boi się że plan Camerona może się nie udać i wtedy zmienia się w Chestera i samodzielnie umalowuje Jo. Gdy Mike wraca do siebie, pyta co Anna Maria i Zoey zrobiły Jo, ale Zoey mówi mu że to nie one tylko on. Wyzwanie wygrywają Zmutowane Larwy i chronią się od eliminacji. Gdy Jo patrzy w lusterko i widzi swój makijaż, zezłoszczona rzuca w Mike'a beczkami, jednak ten nie wie o co jej chodzi. Po wymianie drużyn, gdy Scott wita się z Zoey, Mike jest zdenerwowany.

W Kopalnia jest kiepskim miejscem na odpady Mike w czasie wyzwania napotyka na swojej drodze kapelusz poszukiwacza przygód. Mówi, że zawsze o takim marzył i nakłada go na głowę. Wtedy Mike zmienia osobowość. Anna Maria wskakuje mu w ramiona myśląc, że to Vito, ale okazuje się, że to Manitoba Smith. Zabiera on Zoey latarkę, a następnie rozpoczyna szukanie śladów liżąc podłoże. Następnie stwierdza, że muszą iść lewym tunelem, gdzie są tory kolejowe. Zmutowane Larwy jadą wagonikami, aż wagoniki rozdzielają się i Mike z Cameronem lądują na górze. Gdy Cameron nie może ocucić Mike'a, uderza go latarką i wtedy Mike budzi się, lecz po chwili z pod
AMIATTTW58

Mike dziękuje Cameronowi za pomoc z jego problemem.

ziemi wychodzi wielki świstak i Cameron z Mike'm uciekają. Później Mike niesie zmęczonego Camerona na rękach i dziękuje mu że po niego wrócił, gdy wskaźnik skażenia zmienia kolor na czerwony. W końcu Cameron i Mike odnajdują Zoey i Scotta. Ucieszona Zoey skacze na Mike i przewraca go, przytulając. Razem dochodzą oni do kryjówki zmutowanych świstaków, gdzie atakują ich świstaki. Jednak dzięki Brickowi, wychodzą z tego cało. Potem Mike i Scott docierają do statuetek. Mike bierze statuetkę, jednak gdy Zoey i Camerona atakuje świstak, Mike rzuca Scottowi statuetkę i idzie ratować przyjaciół. Gdy nie może już utrzymać świstaka, chce coś powiedzieć Zoey, ale na ratuje ich Brick. Ostatecznie Zmutowane Larwy wygrywają i chronią się od eliminacji. Przed domkiem Zmutowanych Larw, Cameron pyta Mike'a czy zdiagnozowano u niego osobowość wieloraką. Mike jest zaskoczony i pyta skąd Cameron o tym wie, a on odpowiada że po prostu dowiedział się obserwując. Cameron proponuje Mike'owi, że pomoże mu kontrolować jego osobowości, jeśli ten pomoże mu ze Scottem, bo Cameron mu nie ufa. Mike jest dziękuje Cameronowi, a nawet ściska go z radości. Na koniec, gdy Brick zostaje wyeliminowany, Mike, Zoey i Cameron salutują mu na pożegnanie w podzięce za ratunek.

W odcinku Wyspa skarbów Dr McLeana rano Mike znajduje wśród pływających śmieci, kapelusz poszukiwacza przygód, ten sam co w poprzednim odcinku. Wkłada go i wtedy zmienia się w Manitobę Smith. Manitoba próbuje flirtować z Zoey nazywając ją "smakowitą babeczką". Widząc zmianę osobowości Mike'a, Cameron natychmiast reaguje. Wpycha Zoey do wody i zdejmuje Mike'owi kapelusz z głowy. Wtedy Manitoba Smith z powrotem zmienia się w Mike'a. Mike wyciąga Zoey z wody. Zoey mówi mu, że ze wszystkich wcieleń, najbardziej lubi Mike'a. Mike jest bardzo szczęśliwy, jednak Zoey boi się, że Mike coś przed nią ukrywa, lecz ten zaprzecza. W czasie pierwszego wyzwania, Mike wpada na pomysł, by pchać tratwę. Scott nie chce się zgodzić, ale Mike wpycha go siłą do wody. Więc Mike, Cameron i Scott pchają tratwę. Gdy Zmutowane Larwy atakuje Kieł, wtedy Mike zaczyna się bać zmieniając się przy tym w Chestera i mówi że zginą przez Scotta. Ostatecznie jednak, dzięki pomysłowi Camerona, Zmutowane Larwy wygrywają pierwsze wyzwanie. W czasie spaceru przez bagna, próbują przekonać Zoey, by nie ufała Scottowi, jednak ta broni go. Nagle jednak drużyna spotyka na swej drodze zmutowanego aligatora, który zaczyna atakować. Wszyscy próbują uciec na drzewo, ale Mike nie może się wspiąć. Po chwili zmienia się w Svetłanę i z gracją wskakuje na drzewo. Gdy krokodyl się zbliża, Zoey nie może wspiąć się na drzewo i woła Mike'a o pomoc. Wtem Svetłana staje się z powrotem Mike'm i pomaga on Zoey. Po wyjściu z krzewów, Mike przypadkowo zachacza bluzą o jedną z gałęzi przez co jego bluzka zostaje zdjęta i Mike zmienia się w Vito. Vito pyta gdzie jest Anna Maria co intryguje Zoey, ale Cameron szybko przychodzi Mike'owi z pomocą. Cameron stwierdza, że nie da rady pomóc Mike'owi i musi on wyznać Zoey prawdę, ale Mike nadal nie chce tego zrobić. Ostatecznie, przez podstęp Scotta, Zmutowane Larwy przegrywają wyzwanie. Po wszystkim, Mike próbuje jeszcze raz przekonać Zoey o głosowaniu na Scotta, ale Zoey odpowiada, że jeszcze nie zdecydowała na kogo zagłosuje. Scott podpuszcza Camerona mówiąc, że Mike musi mieć do niego zaufanie zdradzając mu swój sekret, wtedy Cameron przypadkowo ujawnia Scottowi tajemnicę wielorakich osobowości Mike'a. W czasie ceremonii eliminacji, Mike jednak zostaje bezpieczny w programie.

W Grand Chef Auto, gdy Zoey próbuje wykopać swoje rzeczy spod gruzów, podchodzi do niej Mike i chcąc pomóc, daje jej zapasowe buty Bricka. Zoey dziękuje mu i mówi, że jest słodki oraz cieszy się, że Mike nie udaje już żadnych postaci. Jednak gdy Zoey wącha buty Bricka, mdleje i upada. Mike łapie ją i razem upadają na ziemie. Zoey dziękuje mu nazywając go "kołem ratunkowym". Przed pierwszym wyzwaniem, Scott nakazuje Mike'owi by pomógł mu wygrać dzisiejsze wyzwanie, w zamian za dotrzymanie przed Zoey tajemnicy o osobowościach. W konfesjonale, Mike jest przerażony że to właśnie Scott dowiedział się o sekrecie. Mike przyznaje że powinien powiedzieć Zoey prawdę, jednak cały czas jest zdenerwowany i wtedy zmienia się w Chestera, który naigrywa się z Mike'a. W czasie pierwszego wyzwania, Mike zaczyna szukać klucza i przypadkowo wsypuje sobie do oka sól. Scott zaczyna szantażować Mike'a, by otworzył mu schowek na miotły. Początkowo Mike nie chce się zgodzić, ale gdy Scott grozi, że powie Zoey o osobowościach, Mike pomaga mu. Gdy Mike otwiera schowek, nagle rzuca się na niego ogromny zmutowany karaluch i zatrzaskuje się mu na twarzy. Scott obok nie pomaga mu, tylko patrzy do schowka i nie znajduje tam klucza. Gdy Zoey szuka w wiadrze, nagle z wiadra coś się wynurza i łapie Zoey za włosy. Zoey zaczyna wołać Mike'a o pomoc. Mike idzie Zoey na pomoc, gdy zatrzymuje go Scott i każe mu przetrząsnąć worek na śmieci. Podczas drugiego wyzwania, gdy Zoey, wiewiórki przyczepiają się do włosów. Mike chce jej pomóc, ale Scott szantażuje go, mówiąc, żeby go osłaniał. Mike znajduje złoty klucz w worku na śmieci, ale Scott każe mu się wymienić. Jednak, gdy Scott wkłada swój złoty kluczyk do złotego gokarta, okazuje się, że gokart ten jest całkowicie zepsuty. Mike cieszy się z sytuacji Scotta, ale Scott każe Mike'owi oddać swój klucz. Chris jednak zabrania wymian. Więc Scott zaczyna szantażować Mike'a, by go ciągnął go do mety. Mike nie mając wyboru zgadza się. Dodatkowo Scott boleśnie trąca Mike'a patykiem. Gdy są przy pierwszym punkcie, Scott nakazuje Mike'owi, że zrobi to pierwszy. Gdy Mike zaznacza swój ślad, próbuje powiedzieć Cameronowi, że nie musi robić tak wyszukanego rysunku, ale Scott popędza go. Po dotarciu do drugiego punktu, Scott nakazuje Mike'owi by "sprawdził bezpieczeństwo" i Mike'a porywa gigantyczne ośmiornica z czego Scott się po prostu naigrywa. Przy trzecim punkcie, Scott każe Mike'owi się podsadzić i wytrąca Zoey specjalnie. Mike chce pomóc Zoey, ale wtedy Scott po oznakowaniu totemu, zjeżdża prosto na Mike'a. Scott każe Mike'owi się dalej holować, ale Mike chce pomóc Zoey. Wtedy Scott zrywa koszulę Mike'a zmieniając go w Vito. Vito pyta Scotta, gdzie jest Anna Maria i Scott obiecuje mu, że jak go zaholuje, to mu pokaże. Więc Vito zostawia Zoey wiszącą na totemie i odjeżdża. Gdy Vito podholowuje Scotta do ostatniego miejsca, Scott uderza go tak, że Vito traci przytomność i Scott biegnie po wygraną. Wtedy na miejscu zjawia się Zoey i oznajmia, że między nimi koniec, choć nawet nigdy się
Vlcsnap-2012-03-02-03h57m21s251

Mike w końcu wyjawia Zoey swój sekret.

nie zaczęło. Jednak gdy widzi Mike'a rannego, zaczyna jest przerażona i stara się go ocucić. Mike budzi się w swojej głowie, gdzie wszystkie osobowości chcą zawładnąć Mike'm. Zaczynają one atakować Mike'a. Zoey jest zdenerwowana nie wiedząc co dzieje się z Mike'm. Cameron mówi że walczy on ze swoimi osobowościami ujawniając przed Zoey tajemnicę. W końcu, Mike wygrywa i przejmuje kontrolę nad swoim umysłem. Budzi się i okazuje się, że wygrał ze swoimi osobowościami. Przyznaje się Zoey, że ma osobowość wieloraką i Zoey akceptuje go z nimi mówiąc, że będzie miała więcej Mike'ów do kochania. Jednak podczas ceremonii eliminacji, z powodu wygranej, Scott może wybrać osobę do wyeliminowania i wybiera Mike'a. Gdy Mike siedzi już na Miotaczu Wstydu, podchodzi do niego Zoey. Wtedy Mike daje jej na pamiątkę medalion. Chcą się pocałować, ale tuż przed tym Mike zostaje wystrzelony poza wyspę.

Taśma z przesłuchaniaEdit

MikeAudition

Przesłuchanie Mike'a.

W swojej taśmie z przesłuchania, Mike mówi, że powinien wystąpić w Totalnej Porażce, ponieważ "drzemią w nim" różne talenty. Twierdzi, że jest zwinny i pełen gracji, ale równocześnie twardy i męski oraz ma silnie rozwinęty instynkt przetrwania. Mówi, że wygra ten program, bez względu na to, co mówi o tym jego lekarz. Gdy zdaje sobie sprawę co powiedział, koryguje gorączkowo słowo "lekarz" na "psychiatra". Następnie w panice wyłącza kamerę i przewraca się na ziemię.