FANDOM


Sam
SamFinalDesign
Talent Granie w gry video

Sam jest uczestnikiem Totalnej Porażki: Zemsty Wyspy w drużynie Toksyczne Szczury.

PrzeglądEdit

Totalna Porażka: Zemsta WyspyEdit

Sam pojawia się po raz pierwszy w Większe! Gorsze! Brutalniejsze! wraz z innymi nowymi uczestnikami na statku. Gdy jest przedstawiany przez Chrisa, gra w gry video. Gdy Chris wysadza statek, Sam dociera do brzegu ostatni, jednak chroni swoją konsolę przed wodą. W konfesjonale wyznaje że nie chciałby wylecieć pierwszy, bo to byłby obciach. Mówi że nie miałby nic przeciwko gdyby wyleciał szósty lub siódmy. W czasie wyzwania dociera do mety ostatni (przed Staci) i trafia do drużyny Toksyczne Szczury. Gdy Dakota skacze w jego ręce, Sam wygląda na zadowolonego i uśmiecha się. W czasie wyzwania tak jak inni jest wystrzelony przez B i chwali jego pomysł na wygranie wyzwania. Sam tak jak inni członkowie Toksycznych Szczurów jest zirytowany ciągłym gadaniem kłamstw przez Staci i prawdopodobnie głosuje na nią tej nocy, natomiast on zostaje w grze.

W Prawda albo laser rekina Sama widać śpiącego w domku chłopaków, aż Scott budzi go, wracając do domku. Przed pierwszym wyzwaniem Sam próbuje skomplementować Dakotę, ale staje się przerażony widząc jej worki pod oczami. Potem przeprasza ją za to i komplementuje jej nozdża. Dakota jednak nie potrafi wymyślić żadnego komplementu dla Sama. Na początku odcinka Chris konfiskuje konsolę do gier Sama, wprawiając go w zakłopotanie. W czasie quizu Sam musi przyznać się do faktu, że spierdział się na pierwszej randce w życiu. Jest zirytowany wyzwaniem i popiera bunt uczestników. W czasie drugiego wyzwania zadaniem Sama jest "karminowa agonia". Udaje mu się dość szybko przebyć tą część wyzwania i próbuje podać Dakocie szczura, ale ta zajęta swoim wyglądem nie łapie go i Sam wpada do błota, a szczur ucieka. Po przegranej Toksycznych Szczurów, gdy wszyscy rozmawiają o eliminacji Dakoty, Sam próbuje jej bronić i mówi aby dać jej szansę, ale ostatecznie i tak Dakota zostaje wyeliminowana z konkurencji co zasmuca Sama.

Iceiceaby36

Sam próbuje grać na flecie tak jak w grał w grze video w Lód, lód dziecino.

W Lód, lód dziecino na początku odcinka Sam pluje owsianką w twarz Scotta mówiąc że owsianka jest ohydna. W odwecie Scott rzuca miską w twarz Sama. W czasie pierwszego wyzwania Sam rezygnuje ze wspinaczki, jednak Dawn przekonuje go by się nie poddawał, bo B ma plan. Działa jako przynęta na zmutowanego chrząszcza, podczas gdy B konstruuje swój wynalazek. Dzięki temu wynalazkowi, Toksyczne Szczury wygrywają pierwszą część wyzwania. W czasie drugiego wyzwania, Sam zostaje wyznaczony przez Scotta, by iść po flagę Zmutowanych Larw. Sam niechętnie robi to. Jednak gdy jedzie po lodzie, nagle lód kruszy się i Sam wpada do lodu. Potem zostaje wyciągnięty w bryle lodu przez Lightninga. Jednak pozostaje w bryle lodu do końca wyzwania. Potem zostaje przekonany przez Scotta do głosowania na B. Podczas ceremonii eliminacji, Sam jest w dwóch ostatnich z B. Jednak niezbyt się tym przejmuje ciesząc się, że nie zostanie wyeliminowany jako pierwszy. W czasie ceremonii eliminacji, przylatuje Dakota i miło wita się z Samem. Ostatecznie to Sam otrzymuje piankę, a B zostaje wyeliminowany.

W Schwytani straceńcy Sam na początku odcinka zostaje wybudzony tak jak inni obozowicze przez klakson. Sam na początku wita się z Dakotą, a potem gdy ta nic nie słyszy, Sam krzyczy jej do ucha. Gdy ich drużynę w czasie wyzwania atakuje gigantyczna ośmiornica, Sam daje kolegom instrukcje jak z nią walczyć, gdyż ma doświadczenie z gier video. Jest jedynym członkiem swojej drużyny, którego zaniepokoiło zniknięcie Dawn a potem Lightninga. Później stara się zwrócić Scottowi uwagę by biegli szybciej. Sam twierdzi, że po wyeliminowaniu Dakoty, zyskał więcej energii i zaczyna przeskakiwać przez elementy na drodze, jak w grze video aż w końcu trafia na pole minowe i wybija się kilkakrotnie w powietrze. Gdy nachyla się nad jednym z nagrobków, przebiegający Scott popycha go i Sam wpada do grobowca. Tam Dakota wlewa z rozkazu Chrisa stary olej. Olej zaczyna wabić zmutowane larwy, które atakują Sama, ale Dakota odchodzi nie pomagając Samowi. Potem gdy widzi gdzie Zmutowane Larwy znalazły kolejną wskazówkę, naśladuje głosy zwierząt by sprowadzić Scotta. Próbuje on ostrzec Scotta o trumnie wewnątrz grobowca, ale Scott nie chce go słuchać i zostaje odstrzelony przez trumnę. Sam i Scott zostają porwani przez pająka i oplątani dopiero na końcu. Jednak Sam nie zamierza się poddać i idzie dalej ze Scottem na plecach. Ostatecznie Sam wygrywa wyzwanie wraz ze Scottem dla Toksycznych Szczurów i chroni swoją drużynę od eliminacji.

W Ahoj, załogo! Sam na początku odcinka zostaje wybudzony tak jak inne chłopaki przez budzik Bricka. W czasie pierwszego wyzwania jego zadaniem jest pompowanie wody dla Bricka, będącego pod wodą. Jednak Lightning wpycha go do wody i sam zaczyna pompować, gdyż jego zdaniem Sam za wolno to robi. W czasie drugiego wyzwania Sam na początku jedzie na nartach wodnych za łódką. Później, gdy Dawn wprowadza swój plan, każe mu ona zasiąść za sterami, co go niezmiernie raduje. Później jednak Scott specjalnie strzela w niego mewą, przez co Sam staje się sparaliżowany i przestaje kierować łodzią. Gdy rozbudza się na koniec wyzwania i pyta jak to się stało, że oberwał mewą, Scott kłamie go mówiąc że to Jo. Ostatecznie Toksyczne Szczury znów przegrywają. W czasie ceremonii eliminacji Sam bezpiecznie zostaje w programie.

W Uciekający model Sam na początku przyłącza się do toastu chłopaków, gdy nagle chłopaki zauważają jego zdeformowany palec. Sam tłumaczy, że to efekt 10-letniego grania na konsoli. Lightning zaczyna naśmiewać się z Sama, a wtedy Sam próbuje wszystkich przekonać, że gracze też są sportowcami bo mają dobrą koordynację ręka-oko i świetny refleks. Sam pokazuje to na przykładzie. Z pułapki na myszy bez klapnięcia wyjmuje ser ku podziwie chłopaków. Ale niezauważenie po chwili wchodzi w tę pułapkę, a także w kilka innych leżących za nim. W konfesjonale wyjaśnia, że po prostu brakuje mu ćwiczeń, bo wczoraj Chris skonfiskował mu ostatnią konsolę i od jakiegoś czasu w nic nie grał. W czasie pierwszego wyzwania, Sam jest niezadowolony widząc, że chłopaki mają zamiar ubrać Sasquatchanakwę w wojskowe ubrania i idzie po pomoc do Dakoty. Dakota mówi Samowi że modne są paski i Sam w podzięce nazywa Dakotę "aniołem". Podczas pokazu, Sasquatchanakwa unosi Sama do góry. Potem wyrzuca go, gdy zostaje oślepiona przez papparazzich. W czasie płynięcia łódką na Wyspę Kości, Sami wydaje się, że to gra video. Tak samo dzieje się podczas drugiego wyzwania, gdy Sam próbuje uratować Lindsay wyobrażając sobie że to świat gier. Sam dochodzi aż do szczytu rusztowania, ale Sasquatchanakwa bierze go w rękę i zrzuta z rusztowania. Toksyczne Szczury przegrywają wyzwanie i Sam jest w dwóch ostatnich z Brickiem. Na koniec jednak to Sam zostaje wyeliminowany i Chef rzuca mu Toksyczną Piankę Porażki, która uderza Sama w głowę. Gdy Sam siedzi już na Miotaczu Wstydu, pyta czy oddadzą mu wreszcie jego gry, ale Chef nie zgadza się. Na koniec do Sama przychodzi Dakota i daje mu kartkę ze swoim numerem telefonu. Wtedy Sam stwierdza że zdobył serce dziewczyny swoich snów. Na koniec zostaje wystrzelony poza wyspę, a wtedy kartka z numerem Dakoty wypada mu z rąk.

Sam zostaje zakopany żywcem na wyspie przez Chrisa w odcinku Wyspa skarbów Dr McLeana razem z byłą zawodniczką, Gwen. Gdy Gwen dzwoni do Chrisa, Sam cały czas pierdzi, przez co Gwen w końcu mdleje. Na koniec, Sam zostaje uwolniony przez Dakotę. W konfesjonale Sam mówi, że dziewczyna jego snów stała się jeszcze bardziej niesamowita. Podczas ceremonii eliminacji Dakota pyta Sama czy on nadal ją lubi i Sam odpowiada, że zawsze ją lubił, a teraz jeszcze bardziej i zaczynają obściskiwać się ku przerażeniu pozostałych zawodników. Ponieważ Dakota zostaje wyeliminowana, razem zostają wystrzeleni z wyspy.