FANDOM


Ten artykuł skupia się na interakcjach pomiędzy Scottem i Zoey.

PrzeglądEdit

Scott i Zoey nie mają praktycznie interakcji, aż do czasu, gdy Scott zmienia drużyny w Uciekający model. Na początku, Scott próbuje manipulować Zoey, by zdobyć jej zaufanie. Zoey wierzy, że ma on miękką stronę i broni go, gdy inni zawodnicy go oskarżają. Jednak, gdy Scott wyeliminowuje Mike'a w Grand Chef Auto, Zoey orientuje się o prawdziwej naturze Scotta i zaczyna nienawidzić go. W końcu Zoey mści się na Scottcie, gdy boleśnie rani go i wyeliminowuje w Jedz, wymiotuj i bądź ostrożny.

Totalna Porażka: Zemsta WyspyEdit

Uciekający modelEdit

Po dotarciu na Wyspę Kości, Scott w konfesjonale stwierdza, że pewnie niedługo
Runaway Model (53)

Scott oszukuje Zoey pokazując jej rzekomą miękką stronę.

zespoły zostaną rozłączone, więc czas zająć się drużynę Zmutowanych Larw. Stwierdza też, że Zoey będzie bardzo łatwo oskubać. Scott udaje przed Zoey, że jest mu przykro z powodu eliminacji Dawn. Zoey wierzy Scottowi i pociesza go. Później, gdy Scott i Jo zmieniają drużyny, Scott wita Zoey, a ta wygląda na poddenerwowaną.

Kopalnia jest kiepskim miejscem na odpadyEdit

Zoey stara się opanować Annę Marię, gdy ta próbuje uderzyć Scotta za siedzenia na jej włosach.

Wyspa skarbów Dr McLeanaEdit

The Treasure Island of Dr. McLean (49)

Scott próbuje manipulować Zoey zdradzając jej swój sekret.

Gdy Dakota niesie w rękach Zoey, Scott wspomina, że Samowi pewnie brakuje już powietrza. Dakota staje się nerwowa i puszcza Zoey. Zoey dziękuje wtedy Scottowi za pomoc. Scott pokazuje w tajemnicy Zoey, że znalazł Oryginalną Głowę Chrisa McLeana. Zoey mówi, że to zaszczyt, że Scott obdarzył ją tak wielkim zaufaniem, natomiast Scott próbuje ją przekonać, że tylko jemu może ufać. Potem, Cameron i Mike próbują przekonać Zoey, by nie ufała Scottowi, jednak ta broni go.

Grand Chef AutoEdit

Gdy Zoey szuka w wiadrze, nagle z wiadra coś się wynurza i łapie Zoey za włosy. Kiedy Mike idzie Zoey na pomoc, Scott zatrzymuje go i każe mu przetrząsnąć worek na śmieci. Gdy Mike musi pomóc Scottowi zamiast Zoey, Zoey jest zezłoszczona i w konfesjonale dziwi się, że olał ją żeby pomóc Scottowi. Potem, Zoey wspina się na szczyt totemu, gdy przyjeżdża Mike ze Scottem. Scott każe Mike'owi się podsadzić i wytrąca Zoey specjalnie. Mike chce pomóc Zoey, ale wtedy Scott po oznakowaniu totemu, zjeżdża prosto na Mike'a. Scott każe Mike'owi się dalej holować, ale Mike chce pomóc Zoey. Wtedy Scott zrywa koszulę Mike'a zmieniając go w Vito, by nie pomagał Zoey. Na ceremonii eliminacji, Scott decyduje się wyeliminować Mike'a rozpoczynając ostry obustronny konflikt z Zoey.

W górę, w górę i uciekam moim żałosnym balonemEdit

Scott zaczyna drwić z Zoey mówiąc, że nie wygra pieniędzy. Wtedy zła Zoey popycha mocno Scotta. W konfesjonale Zoey mówi, że nie lubi Scotta i musi on zapłacić za wyeliminowanie Mike'a. Później, Scott naigrywa się z Zoey deklarując, że ją pokona. Zoey próbując się odpłacić włącza silnik swojego samolotu, który wciąga pióra Scotta. Wtedy Scott wkłada metalowy pręt w śmigło powodując, że cały samolot z Zoey zaczyna się bardzo szybko kręcić. Scott planuje zemścić się na Zoey, gdy nagle za nim pojawia się Kieł i zaczyna go gonić. Scott mści się skacząc na samolot Zoey, tak że ten zaczyna się szybko obracać. W odpowiedzi, Zoey wykorzystuje kozice i każe im zaatakować Scotta ogniem. Skrzydła Scotta stapiają się i Scott spada.

Jedz, wymiotuj i bądź ostrożnyEdit

EPBW (21)

Zoey jest zła na Scotta.

Odcinek rozpoczyna się, gdy Zoey wspina się na drzewo do Camerona. Razem omawiają plan wyeliminowania Scotta. Pod drzewem jednak Scott wszystko podsłuchuje i wpada na pomysł. Zarzuca linę na gałąź na której siedzą Cameron i Zoey i ciągnie. Gdy Zoey spada, Scott łapie ją i proponuje jej sojusz, by wyeliminować Lightninga. Zoey zaczyna się śmiać z tego pomysłu, a wtedy Scott mówi jej, że nie ma szans z "mega mięśniakiem". Zoey zaprzecza temu, ale po chwili przed oczami Zoey i Scotta, Lightning wykonuje popis kaskaderski i wskakuje do wody, co zaskakuje Zoey. W konfesjonale Scott wyjawia, że Zoey nienawidzi go do żywego i że ma plan B. Próbuje on stworzyć sojusz z Lightningiem by wyeliminować Zoey. Lightning krzyczy głośno "Tak", więc Scott czuje się pewnie, nie wiedząc, że Lightning nie słuchał go i tylko chwalił swoje rzuty do kosza. Podczas gotowania, gdy tylko Scott podchodzi do stolika Zoey, ta od razu każe mu się od siebie odczepić. Scott odwraca uwagę
TDRI EPW (8)

Zoey przygotowuje bolesną pułapkę na Scotta.

Zoey i dosypuje do jej potrawy trującego bluszczu. To powoduje, że podczas jedzenia, Zoey swędzi szyja i wymiotuje. W czasie drugiego wyzwania, noszona emocjami, Zoey przyjmuje ostrzejszą strategię i gry i ślubuje zemstę na Scottcie i Chefie. Zoey wystrzeliwuje strzałę na drzewo. Strzała przecina lianę z wielką bryłą na końcu. Bryła zagarnia Scotta i zaczyna się z nim boleśnie toczyć. Podczas ceremonii eliminacji, Scott jest cały poraniony w bandażach. Zoey wraz z Cameronem głosuje na Scotta, natomiast Scott głosuje na Zoey. Ostatecznie Scott zostaje wyeliminowany ku radości Zoey. W konfesjonale, Scott nie może uwierzyć, że Zoey go wykiwała i stwierdza, że nieźle "zalazł jej za skórę". Natomiast Zoey w konfesjonale "życzy mu powodzenia w przyszłym życiu".