FANDOM


Wielkie spanie
Sezon 1, Odcinek 3
Pierwsza premiera (USA) 19.06.2008
Pierwsza premiera (PL) 11.09.2008
Wyzwania(e) Bez-senno-tlon
Zwycięzca(y) Wrzeszczące Susły
Wyeliminowany Eva
Lista odcinków
poprzedni
"Niezbyt szczęśliwi obozowicze - część 2"
następny
"Zbijakomania"

Dwa zespoły biorą udział w wyzwaniu, nieświadomi prawdziwego wyzwania. Ostatecznie jeden członek drużyny wygrywa wyzwanie dla swojego zespołu, natomiast przegrana drużyna po raz kolejny musi kogoś wyeliminować. Jeden z uczestników z przegranej drużyny doprowadza innych do szału, przez co zostaje wyeliminowany, nieświadomy podstępu jaki zawodnik z przeciwnej drużyny wymyślił.

OpisEdit

Odcinek rozpoczyna się gdy Chris podchodzi pod domki i budzi zespoły przez megafon. Wtedy przestraszona Leshawna budzi się gwałtownie i uderza głową w łóżko na górze. Zezłoszczona tym, że tak wcześnie ich obudzono, Leshawna pyta Chrisa czy wygląda na farmerkę.

Po chwili widzimy grupę obozowiczów stojących przed domkami, gdy Chris ogłasza dzisiejsze wyzwanie. Cody widząc odtwarzacz MP3 Evy stara się mu przyjrzeć z bliska, ale wtedy prawie zostaje zaatakowany przez rozgniewaną Evę. Gdy Chris mówi że za minutę rozpocznie się następne wyzwanie, Owen protestuje ponieważ nie zdąży tak szybko zjeść śniadania. Chris odpowiada że śniadanie będzie tuż po przebiegnięciu dwudziestu kilometrów dookoła jeziora. Zezłoszczona Eva próbuje zaatakować Chrisa, ale zostaje powstrzymana przez Geoffa i Duncana. Courtney mówi jej aby starała się kontrolować. W konfesjonale Courtney wyznaje że przez jeden dzień zdążyła wyrzucić przez okno walizkę i zepsuć zamek w drzwiach do łazienki.

Gdy bieg się rozpoczyna, jedni naprawdę szybko biegną, a inni po prostu idą bez wysiłku.